כיסים נסתרים – דלתות כיס

חברת פולידור הינה היבואנית הבלעדית של חברת סיפריו SIPARIO.
חברתנו משווקת כיסים נסתרים בשילוב דלתות עץ או זכוכית עם משקופים ובקו אפס ללא משקופים, דלתות עמידות למיים ואקוסטיות בשלל דוגמאות וצבעים לפי הצורך.

ניתן לקבל את הכיסים עד גובה 3 מטר ובכול רוחב מתבקש.
דלתות כפולות הנפתחות לשני כיוונים שונים.
כיסים עם פתרונות מיוחדים לחללים ממש קטנים.
כיסים לקיר גבס.
כיסים לקיר בטון.
כיסים לקירות עגולים.

כיסים נסתרים

דלת הזזה לכיס בטון או גבס

כיס בקו 0 ללא הלבשות – מתאים לקיר גבס או בטון

דלת כיס לפתח כפול עם דלת כפולה נגררת

 דלת כיס כפולה. כיס משותף לשתי דלתות אחד לימין ואחד לשמאל

כיס בטון כפול – לפתח עד 2.5 מטר רוחב

כיס בקו 0 ללא הלבשות עם דלת מזכוכית

כיס כפול – מגיע ברוחב של עד 2.5 מטר – מתאים לקיר גבס

כיס בודד עם הלבשות לקיר גבס

כיס כפול בקו 0 ללא הלבשות

כיס כפול 2 דלתות נגררות מכל צד – מתאים לפתח של עד 5 מטר בכל גובה רצוי

כיס לדלת זכוכית מתאים לקיר גבס עם הלבשות

כיס עגול כפול לקיר בטון

כיס בודד עגול

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-6707377, או השאירו פרטים בטופס המצורף

דלתות כיס בהתאמה מלאה למרחב שלכם

כל סוגי דלתות הכיס, בדלתות פולידור

חלק מהעיצוב המודרני והמינימליסטי, מדבר על זרימת המרחב בו אנו שוהים. בין אם מדובר במרחב עסקי, או מרחב פרטי, יש חשיבות גבוהה לבחירת הדלת הנכונה שמתאימה לסגנון, לאמירה העיצובית, לפרקטיות השימוש וכמובן, לטעם האישי שלכם.

הכירו את דלתות הכיס – הפתרון המושלם למרחב שלכם

פתיחה של דלת אל תוך או מחוץ למרחב שלנו, יכולה להתאים למגוון רחב של פתחים. אך ישנם פתחים, בהם אנחנו רוצים זרימה אחרת של המרחב או מעדיפים, לחסוך במקום בתוך החלל ולאפשר לדלת להיכנס אל תוך הקיר, זאת האפשרות הטובה ביותר ולה, קוראים דלת כיס. בדלת כיס, כל שטח הדלת נכנס אל תוך קיר החלל שלנו (ניתן לביצוע גם בקיר חיצוני וגם בקיר פנימי) וכך, הדלת כאשר היא פתוחה גם לא תוספת מקום וגם, נעימה למראה ונעה על ציריה בשקט מוחלט, זאת בזכות המנגנון האקוסטי המיוחד שלנו.

כיצד הכיס עובד ומאפשר לנו שליטה בחלל שלנו?

כאשר בוחרים בדלת שנכנסת לתוך כיס בקיר, הטמעת הכיס מתבצעת בתוך הקיר לפני הקמת הקיר עצמו, או בפתרונות בנייה אחרים. הכיס עצמו, עשוי ממתכת איכותית ומאפשר כניסה חלקה של הדלת, אשר נבלעת לתוך הקיר עצמו. הכיס שאנו מציעים במגוון דלתות הכיס שלנו, הינו כיס העשוי מפח מגלוון ואיכותי. נסתר לגמרי כך שלא רואים אותו והדלת כאשר היא נפתחת, נכנסת כולה לתוך הקיר.

למי מתאימה דלת כיס?

פתרון של דלת כיס, מתאים במיוחד לחללים בהם הדלת ממוקמת במרכז החלל ולא בצמידות לקיר. כך כאשר הדלת פתוחה, היא אינה “פולשת” לתוך המרחב ותופסת בו מקום. דלת כיס, מתאימה במיוחד גם לחללים קטנים אשר פתיחה של דלת בהם, יכולה לפגוע ברהיט או באלמנטים בחדר (לדוגמה בחדר אמבטיה בו בפתיחת הדלת, יכולה לפגוע בשירותים).

את דלתות הכיס, ניתן להרכיב ולהתאים גם לקירות גבס וגם לבלוקים. גם בחלל פנימי וגם בקיר חיצוני. הכל בהתאם לבחירה שלכם ולהתאמה מלאה אליכם ולצרכים וההעדפות שלכם.

כיצד יודעים מהי הדלת המתאימה ביותר לכם ולצרכים שלכם?

פשוט מאוד, מתייעצים עם המומחים של דלתות פולידור. המומחים שלנו יעמדו לרשותכם ולאחר קבלת מידע על אופי החלל שלכם, מדידה מדויקת ותנאי המרחב, נוכל להתאים לכם את הדלת המתאימה לכם ולצרכים שלכם ולספק לכם אותה במהירות ובאיכות גבוהה במיוחד.