דלתות-נסתרות-מובייל

דלת נסתרת

עכשיו אתה רואה אותי. עכשיו אתה לא…

דלתות נסתרות בקוו אפס בשילוב משקוף אלומיניום נסתר בקוו אפס לקיר עם אפשרות פתיחה החוצה או פנימה. האמנות של הסוואה, חיקוי, סביבה או חיקוי או הסתגלות למה שסובב אותנו הן תכונות הרודפות את אותה משאלה. להיות בלתי נראה.

בעזרת טכנולוגית NO DOOR המשרה הומוגנית שאינה משתנה על ידי שום דבר, כשיש צורך להראות בדיוק את הבלתי נראה, המוסתר באופק אבל עם כל היתרונות של מודל יוצא דופן.

אמנות הדלתות הנסתרות

דלת נסתרת בקוו אפס מדגם – Push & pull

דלת בשילוב משקוף אלומיניום ללא ידית הכוללת מנגנון פתיחה במגע
הדלת כוללת הכנה לצביעה בצבע אקרילי – הדלת נצבעת יחד עם הקיר בצע שצובעים את הבית.

ניתן גם לצבוע את הדלת בצבע אפוקסי בגוון לפי בחירה

דלת עמידה למים
מילוי – 100% פלקסבורד
עמידות אקוסטית לרעש – 29  דציבל
צירים – 2 צירי נסתרים

מידות פתח בניה:
גובה 205 סמ – 215 סמ – 240 סמ
רוחב –70-75-80-90-100 סמ
*ניתן להזמין  עד גובה 270 סמ

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-6707377, או השאירו פרטים בטופס המצורף

דלתות נסתרות בעיצוב מודרני

הדלת שמשתלבת בצורה מושלמת עם המרחב שלכם

ההגדרה הבסיסית של דלת נסתרת, היא דלת שאינה נראית כדלת. אלא כחלק אינטגרלי מהקיר בו היא מוצבת. היא תיראה לרוב כחלק מהעיצוב הכללי, או כמו דלת של ארון או אפילו כחלק מקיר מעוצב. הדלת, כאשר היא סגורה, אינה בולטת ואינה “מפריעה” בעין. הדלת צמודה אל מישור הקיר ונטמעת בו. דלת נסתרת, היא דלת פנים בעלת משקוף נסתר.

משקוף נסתר הוא משקוף מיוחד, אשר נבנה על הקיר עצמו ומחופה בגבס או בטיח וכך, מייצר לנו מפתח דלת, אשר מאפשר לדלת להיות בקו אחיד עם הקיר.

גימור הדלת במקרה של דלת נסתרת, זהה בדיוק לגימור של הקיר שסביב הדלת וכך, אנו מקבלים דלת סתרים שרק מי שניודע על קיומה, יבחין שהיא שם.

היתרונות של דלת נסתרת

במקרים רבים, כאשר אנו בוחרים היכן למקם דלת, או כאשר אנחנו רוצים לעצב דלת קיימת בחלל שלנו, חשוב לנו שהמרחב סביב הדלת, ינוצל בצורה מקסימלית. במידה ואנחנו בוחרים לדוגמה להציב ארון בחלל שליד הדלת, אחת מדלתות הארון, יכולה להוות את הדלת עצמה וכך, להיטמע בצורה מלאה בצורה שאדם שאינו יודע שיש דלת בקיר זה, לא יראה אותה כלל.

אפשרות נוספת לבחירה בדלת נסתרת, היא כאשר אנחנו רוצים שהקיר שלנו יראה חלק ללא הפרעות ובעיצוב נקי. דלת נסתרת מאפשרת לנו בדיוק את זה, בזכות ההיטמעות המלאה שלה בקיר בו היא נמצאת. דלתות נסתרות יכולות להתאים לקיר גבס או לקיר טיח.

את הדלת ניתן להגדיר עם פתיחה החוצה או פנימה, בהתאם לבחירה של הלקוח.

מה הזמן המתאים להחלטה על דלת נסתרת?

הזמן הטוב ביותר לבחירה בדלת נסתרת, הוא בשלב תכנון בניה של בית. כך מראש, ניתן להתאים את תכניות הבניה ואת גימור הקיר, להרכבה של דלת נסתרת בצורה מיטבית. אך גם במבנה קיים, ניתן למצוא פתרונות להתאמת דלת נסתרת ובכך, המומחים שלנו ישמחו לסייע ולעמוד לרשותכם ביעוץ מקצועי ובמתן פתרונות מותאמים אישית לכם.

דלת נסתרת מותאמת במיוחד בשבילכם

אנו בדלתות פולידור, מציעים לכם מגוון של דלתות נסתרות בעיצוב המותאם במיוחד לכם ולחלל שלכם. בכל גודל שתבחרו, בכל עיצוב שתבחרו וכמובן, שבכל דלת אנו מתחייבים לאיכות מעולה, לחומרים עמידים למים ולפתיחה אקוסטית ושקטה.