סליידר_ראשי

דלת מתקפלת לפתח קטן

דלתות מתקפלות לפתחים קטנים ולפתחים הנמצאים במרכז החלל, דלתות אלו מתאימות במיוחד לחללים קטנים או לחללים שאי אפשר למקם דלת כנפית רגילה או דלת הזזה כמו, חדרי ארונות מקלחות ושירותים מזווה עליית גג וכדומה…

בעזרת הטכנולוגיה המיוחדת ובלעדית שלנו ניתן לקבל דלת הזזה מתקפלת בשלל אפשרויות, הדלתות הינם אקוסטיות עמידות מיים וניתנות לנעילה.

דלת מתקפלת XFOLD

דלת איטלקית מתקפלת לשני חצאים ונגררת לצד ימין או שמאל מחוץ לדלת, דלת XFOLD מתקפלת לקיר שבצד ומשאירה פתח נקי ומקסימלי ביחס לכל הדלתות המתקפלות האחרות הדלת במלאי במידות 70/75/80/90/100 ובגובה 205 ס”מ.

דלת מתקפלת

דלת 1/3–2/3

מידת הכנף מתחלק לשליש וליתרה כשרק כול שליש מהדלת פונה בחלקו לתוך החדר והשליש הנותר פונה החוצה. היתרון של הדלת המתקפלת 1/3-2/3 שהיא חודרת לתוך החדר מעט מאוד.

דלת רוטר סליידינג

הדלת עצמה לא מתקפלת אלה קיים מנגנון הזזה מיוחד שפותח חצי מהדלת פנימה וחצי החוצה. דלת זו מתאימה במיוחד לנכים על כיסאות גלגלים ומאפשרת פתיחת הדלת החוצה או פנימה לפי הצורך.

דוגמאות

דלת מתקפלת שליש 2 שליש

דלתות מתקפלות שליש 2 שליש

דלת מתקפלת הזזה

דלתות מתקפלות הזזה

דלת מתקפלת
דלתות מתקפלות
דלת הזזה מתקפלת

דלת מתקפלת מדגם 1/3-2/3
דלת מתקפלת מתאימה במיוחד לחללים קטנים או חללים שהפתח נמצא במרכז
הדלת נותנת פתרון מושלם ובלעדי לכל פתח שלא ניתן ליישם בו דלת כנפית או הזזה
גוון לבן או צביעה בכל גוון אפוקסי לפי בחירה [בתוספת תשלום] SOLO BIANCA
דלת עמידה למים
מילוי – 100% פלקסבורד
עמידות אקוסטית לרעש – 28 דציבל
3 צירים רגילים
מידות
גובה 205 ס”מ
רוחב – 70–80–90-100 סמ
*ניתן להזמין דלת וחצי או כפולה ובגובה 215 סמ בהזמנה מיוחדת

סרטונים נוספים

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-6707377, או השאירו פרטים בטופס המצורף

דלתות מתקפלות איכותיות, במגוון אפשרויות לבחירה

מגוון פתרונות ודלתות בדלתות פולידור

דלת מתקפלת, הינה דלת אשר במקום להיפתח אל המרחב כמו דלת רגילה, או לנוע על ציר לתוך חלל, כמו דלת הזזה, הדלת מורכבת מחלקים נפרדים, אשר בזכות בניה איכותית, הרכבה מקצועית ותכנון נכון, מתקפלים על ציר פתיחת הדלת ומאפשרים כניסה ויציאה מהמרחב, כפתרון מעולה ודקורטיבי וכן, כפתרון פרקטי המספק פתרון מעולה, לחללים קטנים.

למי מתאימה הדלת המתקפלת של פולידור?

דלתות מתקפלות, מתאימות לכל פתח אך בעיקר, מתאימות לפתחים קטנים הנמצאים במרכז החלל. בזכות המבנה המיוחד שלהן והעובדה שאינן תופסות מקום בתוך הקיר או במרחב, דלתות מתקפלות מתאימות במיוחד לחללים קטנים או לחללים שאי אפשר למקם דלת  רגילה או דלת הזזה. אנו ממליצים על דלתות מתקפלות בחללים  כמו חדרי ארונות מקלחות ושירותים מזווה עליית גג וכדומה.

סוגי דלתות מסתובבות

כפי שאמרנו, היתרון העיקרי של דלת מתקפלת, היא בהתאמה שלה לחללים קטנים, זאת מכיוון שאינה תוספת מקום רב ואינה מצריכה התחשבות בה, בשימוש או בתכנון המרחב שלנו. אנו מציעים מספר סוגי דלתות מתקפלות, בהתאמה מלאה אליכם ולצרכים שלכם. בעזרת הטכנולוגיה המיוחדת ובלעדית שלנו ניתן לקבל דלת הזזה מתקפלת בשלל אפשרויות,

  • דלת מתקפלת חצי חצי – דלת מסוג חצי חצי, הינה דלת בה מידת הכנף של הדלת, מתחלקת לשני חלקים שווים, כאשר שני החצאים מתקפלים פנימה או החוצה לפי הצורך ולבקשת הלקוח
  • דלת שליש, שני שליש – בסוג דלת זה, מידת הכנף של הדלת מתחלקת לשליש ולשני שליש. כאשר רק חלק השליש של הדלת פונה ונפתח אל תוך החדר והשליש הנותר פונה החוצה. היתרון של הדלת המתקפלת מסוג זה, הינו שכאשר פותחים את הדלת, רק חלק קטן ממנה נכנס לתוך המרחב שלנו ותופס מקום.
  • דלת רוטר סליידינג – אמנם דלת זו, אינה דלת מתקפלת אך היא משתמשת במנגנון דומה של חסכון במקום והתאמה לחללים שונים ולצרכים שונים. הדלת בפתיחתה, בעצם נפתחת על ציר הדלת עצמו וכך, כאשר היא פתוחה, היא צמודה על משקוף הדלת ותופסת רק כ 10 סנטימטרים מהחלל שלנו. זאת בניגוד לדלת כנף רגילה, אשר תופסת את כל הרוחב שלה במרחב שלנו ובחלל שלנו

יתרונות נוספים של דלתות מתקפלות פולידור

הדלתות המתקפלות שלנו, הינן עמידות למים, חזקות במיוחד וניתנות לנעילה בדומה לכל דלת אחרת.