דלתות הזזה בהתאמה אישית

כאשר אם בונים בית, עושים שיפוץ או כל שינוי בבית שמצריך החלפת או התקנת דלתות, לעיתים רבות ישנה התלבטות בקרב הלקוחות שלנו, האם לבחור בדלתות רגילות (כאלה שנפתחות פניה או החוצה) או לבחור בדלתות הזזה שנעות על ציר.

לבחירה בדלתות הזזה, יש מספר יתרונות משמעותיים, על פני דלתות רגילות ובמאמר זה, נסקור את היתרונות העיקריים בבחירה בדלתות הזזה.

יתרונות דלתות הזזה בבית או בעסק שלכם

1. עיצוב וזרימה – בוודאי שמתם לב, שכאשר אנו רואים בתים אסיאתיים (בעיקר ביפן ובסין), ניתן לראות שבבתים שם, נראה בעיקר דלתות ההזה ולא סתם. התרבות היפנית מדברת רבות על החלל בו אנו שוהים, האנרגיות שיש בחלל שלנו לא סתם תורת הפנג שווי והאנרגיות פותחה במזרח מתוך הבנה, שעיצוב מביא אל החיים שלנו השפעה מרובה. אז מדוע היפנים והסיניים מעדיפים דלתות הזזה?

פשוט מאוד. דלת רגילה שנפתחת אל חלל, תופסת בו מקום ומשנה את הזרימה אליו וממנו כל הזמן. לעומתה, דלת הזזה, אינה תופסת מקום בחלל ולא “מתערבת” בעיצוב הקיים. הנחבאות הזאת של הדלת, שמטרתה בסוף להכניס ולהוציא אנשים ממקום למקום, מתאימה לתרבות היפנית ויכולה להתאים גם לכם

2. שקט – דלת הזזה לרוב לא ניתן לטרוק (בעיקר כאשר ברוב דלתות ההזזה היום יש טכנולוגיית סגירה שקטה). בחירה בדלת הזזה לבית או לעסק שלכם, מבטיחה כניסה ויציאה שקטה מחדרים. מה שכמובן, תורם לאווירה הכללית. זאת למרות הקושי בכך שאין דלת לטרוק כשכועסים, אבל אנחנו בטוחים שתמצאו פורקן אחר

דלת הזזה רגילה
לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-6707377, או השאירו פרטים בטופס המצורף